log in
                         
6:00pm   O Roger   M Perdue            
TYKE   L Compagnone   G Ward            
    I Quesnel   L Da Luz            
    F Sears   M Thomson            
    G Gillison   J Da Fonseca            
    C Lusted   E Hardy-Plummer            
    B Pratt   O Sushkov            
    K El-Zokm   M Domenegato            
    L Lavigne   M Black            
    Q Paolucci   R Naccarato            
    B Johnston   J Campo            
    B Smeets   A Cattaruzza            
    J Lewandowski   M Bondy            
    E Elder   B Surka            
    T Maclellan   A Handspiker            
    B Hobbs   F Marcantonio            
                         
6:45pm   L Blow   J Booker   N Colliopoulos   S Hill
NOVICE   L Blanchet   D Black   J Beninati   D Amaral
INNISFIL   K Moore   R Anderson   D Ranich   O Magill
    M Grinvald   T Robertson   N Masse   C Ward
    A Kuperman   C Asseltine   L Ferguson   L Mariani
    M Perri   B Cameron   K Huften   R Sargeant
    M Demarco   A Zenderman   B Ficher   A Sargeant
    M Ritchie   H Ryan   C Gillis   C Lusted
    A Rewega   C Martino   W McKinley   L Mckinnon
    K Rashotte   B Russell   M Lowe   M Alves
    A Johnston   M Pacheco   A Silva   O Hinchley
                         
7:30pm   N Liness   J Lesnicki            
NOVICE   E Stickles   B Fraser            
BARRIE   W McCharles   Z Portsmith            
    E Magee   K Spence-Collins            
    I Hernandez-Acosta S Sturgeon            
    S Forsyth   A Kent            
    K Ford   I Fruchter            
    J Saunders   T Mannen            
    J MacLean   L San Juan            
    K Eves   N McCue            
    A Williams   J Gordon            
    M Hekkenberg   C Devlin            
    A Mowforth   L Alexander            
    T Rahn-Calhoun   D Gray            
    J Ingham   B Brett            
    M Turano   M Mattina            
                         
8:15pm   E Othen   C Tremblay   N Buckle   Z Cameron
ATOM   A Sansalone   J Damen   C Housley   T Lange
    L Beausoleil   K San Juan   D Davis   J Silva
    J McArthur   C Smith   J Lagace   L Lewis
    R Ross   O Cripps   S Norman   L Murray
    B Williams-Young R Cooper   D Vivian   D Petricca
    L May-Pezzareallo J Chiuch   J Lavigne   E Jones
    N Newton   A Johnson   M Desjardins   J Rowe
    E Baceda   D Bond   D VanDorsselaer G Rowe
    J Boushy   W Muszynski   S Magill   R Moynihan
    D Woods   J Anderson   B Mackie   A Spence
    L Cureatz   K Villanen   R Kerr   T Grima
    L Bruno   N Stevens   N Sushkov   J Gingras
                A Mckinnon   S Walker
                         
9:00pm   K Sturtridge   R Parker            
PEEWEE   C Othen   E Henderson            
    R Walsh   J Monks            
    L Sorokan   C Dunlop            
    A Riggi   J Knight            
    J Hansen-Givens   I Protopapas            
    T Bendo   A Thorne            
    J Hekkenberg   B Dupree            
    B Carter   T Gaudente            
    J Bertram   M Gaudente            
    W Boate   N Boate